Keresés

Részletes keresés

haborgo1975 Creative Commons License 2010.10.05 0 0 64
Összeszedtem egy listát, amit esetleg szeretnék "malackodni", játszani (pozíciók, helyszínek, esetleg ehető kiegészítők, résztvevők száma, ezek egyéni dolgok) :-)
Kerestem hozzá egy normálisabb, keményebb papírt egy dekorációs boltban.
Persze nem "rajztáblát", hogy azért tudjak rá nyomtatni.
Az, hogy valaki keretbe foglalja-e vagy laminálja, esetleg más technikával teszi még tartósabbá, egyéni ízlés kérdése.
Végül kell hozzá egy vagy több (esetleg nagyobb oldalszámú) dobókocka, amit a neten könnyen be lehet szerezni.
Az enyém már csak a bevetésre várna.
A teljes költségem pár 100 ft volt.
kokoli Creative Commons License 2010.10.05 0 0 62
Hello, mire használható az eszköz, amit csináltál????
Előzmény: haborgo1975 (61)
haborgo1975 Creative Commons License 2010.10.03 0 0 61
Én mostanában fejeztem be egy ilyen játék elkészítését.
Az ötletet a neten is kapható dobókockás játékokból merítettem, csak személyre szabtam, bővítettem.
Már csak az a probléma, hogy nincs kivel kipróbálnom :-)
De remélem ez is hamarosan változik.


exter_ Creative Commons License 2010.10.02 0 0 60
Ha valakit érdekel, itt egy remek magyar ingyenes szex társasjáték, a neve sexopoly
Sexopoly online szex társasjáték
nick2010 Creative Commons License 2010.09.09 0 0 59
Kár hogy senkit nem érdekel ez a topik. :(((
nyusszifül Creative Commons License 2008.01.28 0 0 58
Hihhhhhetetlen! Hogy ennyire ne játszana senki semmit..... ezt tényleg nem akarom elhinni! No mindegy!
nyusszifül Creative Commons License 2008.01.23 0 0 57
Tényleg senki nem olvassa ezt a topikot? Vagy ennyire szegény lenne az emberek fantáziája? Ezt nem akarom elhinni!
nyusszifül Creative Commons License 2008.01.22 0 0 56

sziasztok!

Dobjuk fel újra egy kicsit ezt a topikot!

Keresek jó társasjáték ötleteket! Mármint erotikus társasjátékokat! Itt most nem társasjátékok nevére gondolok, hanem azok leírására! Szeretnék házilag csinálni egyet, meglepni vele a páromat... van néhány ötletem, hogy hogyan / mit / mit írjak pl. a kártyákra... de szeretnék tőletek is tippeket, ötleteket gyűjteni! Akár általánosan is, akár konkrét cselekvés, póz... tippeket is! Gondolok pl. olyasmire, hogy van egy tábla, sok-sok mezővel, amikre lépkedve különböző feladatok lesznek írva, vagy mindez kártyákra.... pl. simogatás, csók valahová, tejszínhab valamely testrészre.... Na szóval ehhez hasonló ötleteket várok! Vagy konkrét játékleírásokat, feladatokkal együtt is!

Előre is köszi a segítségeteket!

Kata3344 Creative Commons License 2007.02.21 0 0 55
Ez engem is érdekelne ?
Előzmény: BlueDanube (53)
Altamara Creative Commons License 2003.09.27 0 0 54
Télleg ,mér?
Előzmény: BlueDanube (53)
BlueDanube Creative Commons License 2001.03.07 0 0 53
Há' ez a topic meg mér került a süllyesztőbe...? Elfogyott a szufla? Csak nem?
neverdie Creative Commons License 1998.10.14 0 0 52
És(ch) lőn! :-)
Viola Creative Commons License 1998.08.19 0 0 51
Törzstag akarok lenni!
Medwe Creative Commons License 1998.08.19 0 0 50
Kedves And67!
Ez az első olyan hozzászólásod, amit egy kicsit hernyóságnak érzek.
A szigeten mondtam, amit mondtam. (nem azt, amire hivatkozol) Az azoknak szólt, akik ott voltak. Másra nem tartozik. Csak úgy, mint a 2 kérdésed, amit elküldhettél volna emilben is.
Az ilyet Neked, aki különösen ügyel az inkognitójára (amit annyira respektált mindenki, hogy még a fotósok is elkerültek) egy kicsit jobban kellene érezned, mint bárki másnak.
:-(

tziklon Creative Commons License 1998.08.19 0 0 49
tochik tündérem!

Hilyányoztál!

tzkilonod

tziklon Creative Commons License 1998.08.19 0 0 48
Dudusch message on!

medwegyetlenem!

Hát itt vagy?

Dudusch

Dudusch message off!

antagonyst Creative Commons License 1998.08.19 0 0 47
Az én erotikus társasjáték receptem úgy szól, hogy mindenki azt csinál amit akar, de aki hozzányúl az én páromhoz, az kiesik az ablakon.

És még csak én sem érzem szegényesnek a fantáziám !

And67 Creative Commons License 1998.08.19 0 0 46
Tényleg medwe, off topic, de megkérdem: nem ígértél valami olyasmit, hogy a tochik nicket nem használod többé? Vagy azóta meggondoltad magad, csak én nem értesültem róla?
Jackie Creative Commons License 1998.08.19 0 0 45
a medwét/tochikot ne keverjem vagy mást ?
Engels Creative Commons License 1998.08.19 0 0 44
OK. Akkor:
1-dik lépés: Kinézett hölgyismerőseinket szoktassuk hozzá a kézcsókhoz. (Meg fognak lepődni, de tetszeni fog nekik.)
2-dik lépés: kb. 2-3 hét után a világ legtermészetesebb módján egyszercsak ne a kézhátra, hanem TENYÉRBE adjuk a csókot. (Ez Mexikóban állítólag kiváltság a hölgy részéről - legalábbis Karl May szerint.)
3-dik lépés: ...hát, igen...
Medwe Creative Commons License 1998.08.19 0 0 42
Jackie!
nekeverlyükmán itten a dógokat, mer mingyá fölhözcsapog egy kabátot!
sti Creative Commons License 1998.08.19 0 0 41
tochik,
úgy lesz erotikus, hogy játék közben kinézik egymást a párok, jelezgetnek egymásnak, majd egyre inkább unni kezdik a játékot és más felé terelik a dolgokat. Persze mindezt finoman, nem úgy, mint a lehajolós forgatókönyv szerint, hanem kicsit elhúzva.
Jackie Creative Commons License 1998.08.19 0 0 40
Engels, aha, de így sem több az egész egy visszafogott gruppenszexnél, ami nem éppen az erotikus(ch) játék kategóriájába tartozik. De nem lehet rossz, bár nekem kevés lenne az a 8 ;-)))

medwe,

én nem érzem szegényesnek a fantáziám, csak kicsit sok amiről itt szó van. Nem mindenkinek van ilyesmiben tapasztalata, az üvegezésből meg már kinőttem. De érdeklődve olvasnék tovább, ha lenne mit.
A jó pap holtig ... (kefél) ;-))

tochik Creative Commons License 1998.08.19 0 0 39
sti!
A kártya erotikus a texasi egylapos esetén lehet. (aki a legkisebbet húzza, levesz egy ruhadarabot. Vagy másról vesz le egyet. Vagy felvesz egy más által levetettet.) De hogyan válik erotikussá mondjuk a scrabble?
sti Creative Commons License 1998.08.19 0 0 38
tochik,
Szerintem bármit lehet játszani (kártya, társosjáték, fogócska, stb.) és egyből erotikus lesz, ha vannak ott fiúk meg lányok, nem rusnyák és akarnak valamit egymástól és viszonylag jól leosztható, hogy ki kivel akarja azt a valamit.
hant Creative Commons License 1998.08.19 0 0 37
Engels!
stb.: esetleg megpróbálhatnak egy labdá egymás lábai között kigurítani. Akinél kimegy, az is kiáll a párjával.
tochik Creative Commons License 1998.08.19 0 0 36
Engels, tetszett a stílusod (mint mindig) de nem egészen ilyenre gondoltam. Nem az a kérés, hogy hogyan lehet egyszerre többen keffenteni, hanem ki milyen erotikus társasjátékokat ismer.
A mi csapatunk játszik 4-5-6 játékot, azt gondoltam, van a tasztalon fantázia, játékosság, kezdeményezőkészség, stb.
Ennyire szegények lennénk?
:-(
sti Creative Commons License 1998.08.19 0 0 35
Engels,
És ez jó a nőknek is?
Engels Creative Commons License 1998.08.19 0 0 34
Jackie.

Logikailag, persze, több pár van, hiszen nagy valószínűséggel minden úr minden hölggyel. Ám topológiailag, egy db. nyolcoszcillációs periódus alatt egy úr csak egy hölggyel. Az úr, aki elmegy, az kiszáll, és a hölgy is, akinél az eltávozás - az esetek többségében igen viharosan - megtörtént. Tehát a körből páronként lépnek ki az urak/hölgyek. A végén csak egy pár marad, akik a többiek lelkes biztatása közepette élvezik győzelmük gyümölcsét.

A hölgyek közben - fejüket a kör közepe felé fordítva - megbeszélik tapasztalataikat, instruálják egymást és éppen aktuális párjaikat, ételreceptet cserélnek stb.

Jackie Creative Commons License 1998.08.19 0 0 33
Engels, én ezt nem értem, hogy van pár ha a férfiak tovább lépnek ? és mit csinálnak a lányok ??

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!